Transportim i shpejtë i mallrave

Alba Transport sh.p.k merret me te gjithe dokumentacionin per anijet tuaja ne menyre qe futja e tyre ne kalata per perpunim te behet sa me shpejt. Ne e dimë se sa e rëndësishme është koha për pronarët e anijeve, kështu që stafi ynë është atje gjatë gjithë kohës për të mbështetur.

Partneri yne kryesor eshte kompania e mirenjohur Antea Cement ANTEA, një kompani që prodhon çimento në Bashkinë e Krujës, në veri të Tiranës. Ajo është një kompani degë e TITAN Group dhe një nga investimet më të mëdha të Greenfield në Shqipëri.

ANTEA ka kapacitet prodhimi  3,300 ton klinker në ditë, me kapacitet total prodhimi prej 1.5 milion ton çimeto në vit.. Nga fillimi deri në fund, ne do të punojmë me ju për të ecur përpara, duke ju kursyer kohë dhe para para madje dërgesa juaj do të arrijë e para.

Na mendoni me shume si konsulente logjistik sesa si marres urdherash..


Shërbime që ne ofrojmë si Agjenci Detare

Alba Transport eshte nje agjent Spedicioni I pergjithshem I cili nuk operon vetem ne Portin e Durresit, por ne te gjitha portet e Shqiperise. Ne I sherbejme klienteve tane me furnizime dhe agjenci detare spedicionere sipas nevojave te tyre edhe ne portet e poshteshenuara:

 • Porti i Durresit 
 • Porti i Porto Romanos Durres 
 • Porti i Shengjinit
 • Porti i Vlores 
 • Porti i Sarandes
 • Koordinim me Autoritetet, raportimi neper zyra, per proçedura te shpejta dhe korrekte
 • Zhdoganim
 • Koordinim me Stivadoret per menaxhimi te kujdesshem te mallit
 • Nderrim Ekuipazhi (imbarkim/ç`imbarkim)
 • Matje me Zhytje
 • Ullage Survey
 • Furnizim me karburant
 • Survejim i furnizimit me karburant
 • Survejim Ngarkim / Shkarkim
 • Sherbim Zhytje
 • Spontim
 • herbim keshillues per Stivim
 • Asistence gjate inspektimit te anijes
 • Asistence per Kapitenin / Ekuipazhin
 • Mbeshtetje mjeksore
 • Inspektim Ngarkese
 • Siguracion
 • Telefonata / Transferta Tranzite
 • Ushqime
 • Dorezim Cash per Kapitenin
 • Inspektim Demi per anijet dhe ngarkesat
 • Vleresim i Humbjeve / Demtimeve
 • Mbledhja e Bill of Ladings

6 Comments

 • Jerrell
  Posted 12 March 2023 4:59 pm

  Because the admin of this web page is working, no question very shortly it will be
  famous, due to its feature contents.

  Also visit my blog; How to redeem Roblox gift card on app

 • Nida
  Posted 13 March 2023 7:31 am

  I’m really enjoying the theme/design of your website. Do you ever run into any internet browser compatibility issues?

  A handful of my blog audience have complained about my website not working correctly in Explorer but
  looks great in Safari. Do you have any advice to help fix this
  problem?

  Here is my web blog … save time and money with GPT cash

 • Niklas
  Posted 14 March 2023 4:17 am

  Heya i’m for the first time here. I found this board and I in finding It truly helpful & it helped me out much.
  I’m hoping to provide something back and aid others such
  as you aided me.

  My blog post: Pharma affiliate program

 • Rashad
  Posted 19 March 2023 3:25 pm

  affordable organic supplements for women’s health
  best organic supplements for women’s sports nutrition
  quick delivery hormonal supplements
  hormone supplements for low libido

  Feel free to visit my blog … hormone supplements for joint health in the usa

 • Aurora
  Posted 30 March 2023 12:05 pm

  Great article! We will be linking to this particularly great content on our website.
  Keep up the good writing.

  my site … Finasteride vs. Dutasteride

 • Kieran
  Posted 13 September 2023 11:19 pm

  Hello there, just became aware of your blog through Google,
  and found that it is truly informative. I am gonna watch out for brussels.

  I’ll be grateful if you continue this in future.
  Numerous people will be benefited from your writing.
  Cheers!

  Feel free to visit my page; paxil 30 mg en venta libre en México

Add Your Comment

Kontaktoni në çdo moment

Koha e aktivitetit

Adresa

Pajtohu me të drejtat e autorit